Главная Новости организации Об организации Аудиоподкаст Видео Контакты
Главная arrow Новости в Украине arrow Зміни до КПК України щодо ознайомлення із матеріалами кримінальної справи

Зміни до КПК України щодо ознайомлення із матеріалами кримінальної справи

| Печать |
Автор Administrator   
08.07.2011 г.
08.04.2011року Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо ознайомлення обвинуваченого і захисника із матеріалами кримінальної справи". Законом, частину шосту статті 218 Кримінально-процесуального кодексу України викладено в такій редакції:"Обвинуваченого і його захисника не можна обмежувати в часі, потрібному їм, щоб ознайомитися з усіма матеріалами справи в розумні строки ".
Законом також доповнено статтю 218 частиною сьомою такого змісту:"У разі зволікання ознайомлення з матеріалами справи обвинуваченим чи його захисником слідчий за погодженням із прокурором або прокурор вносять до суду за місцем провадження слідства подання, яке суддя розглядає і своєю постановою може визначити строк, протягом якого обвинувачений і його захисник повинні ознайомитися з матеріалами справи і заявити клопотання.

Після закінчення цього строку обвинувачений і його захисник вважаються ознайомленими з матеріалами справи. На постанову судді прокурором, обвинуваченим чи його захисником протягом трьох діб із дня її винесення може бути подана апеляція. Подача апеляції не зупиняє виконання постанови судді".
 
« Пред.   След. »