Главная Новости организации Об организации Аудиоподкаст Видео Контакты
Главная arrow Новости в Украине arrow Луганські злочинці у формі (ВИДЕО). Кампанія звернень до органів прокуратури та МВС

Луганські злочинці у формі (ВИДЕО). Кампанія звернень до органів прокуратури та МВС

| Печать |
Автор Administrator   
01.06.2011 г.
Правозахисний центр «Поступ» закликає всіх небайдужих громадян та громадські організації долучитися до кампанії звернень до органів прокуратури та Міністерства внутрішніх справ з вимогою негайно розслідувати факти перевищення службових повноважень працівниками міліції під час затримання Юрія Косарева та Сергія Ігнатова 22 травня 2011 року у селищі Волнухіно, Лутугінського району Луганської області.

Докладніше про брутальні обставини затримання (у законності якого є всі підстави сумніватися) читайте у матеріалі інтернет-сайту «Луганськ. Медіа стиль» за цим посиланням. Про розвиток подій та висування кримінального обвинувачення постраждалому від дій «правоохоронців» Юрію Косареву читайте за цим посиланням.

Пропонуємо вам підписати та відправити звернення до прокуратури Луганської області та до Міністерства внутрішніх справ за зразком наведеним нижче. Увага суспільства та ЗМІ, привернута до цієї справи може врятувати долю або навіть життя небайдужої людини, яка вимагала дотримання законності та захищала інтереси представників своєї громади.Зразок звернення до прокуратури:

Прокурору Луганської області Бескишкому Миколі Григоровичу 91055, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 3

Копія: Генеральному прокурору України Пшонці Віктору Павловичу м.Київ, вул. Різницька,13/15

Громадянина / громадянки (вкажіть ПІБ) (вкажіть адресу проживання)

ЗВЕРНЕННЯ

Вимагаємо проведення ретельної перевірки за фактами зловживання службовими повноваженнями працівників Лутугінського РВУМВС, допущеними під час затримання громадянина Юрія Косарева та Сергія Ігнатова 22 травня 2011 року, описаними у матеріалі інтернет-сайту «Луганскь Медіа стіль»: http://mstyle.lugansk.ua/main/510-mozhet-valit-ego-nah-luganskuyu-miliciyu-obvinyayut-v-ispolnenii-banditskogo-zakaza-video.html (матеріал Ярослава Гребенюка «Может валить его нах?» Луганскую милицию обвиняют в исполнении бандитского «заказа» (ВИДЕО)»).

З відеозапису, зробленого одним з потерпілих під час затримання можна заключити, що працівники міліції під час затримання Юрія Косарева та Сергія Ігнатова грубо порушили норми статей 3, 5, 11 (пункт 15, підпункт б, пункт 16), 12, 13 та 14 Закону України «Про міліцію», статей 3, 5, 8 Європейської Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Також вимагаємо перевірити факти можливої корупційної змови між керівництвом Лутугінського РВУМВС, прокуратури Лутугінського району Луганської області та власниками ВАТ «Успенський кар’єр».

Враховуючи вищевикладене, на підставі ст. 19 Закону України «Про прокуратуру», ст. 25, 26 та 27 Закону України «Про міліцію», ст. 4 Закону України «про боротьбу з корупцією», ст. 16 Закону України «Про звернення громадян», Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про інформацію», вимагаємо проведення ретельної перевірки викладених фактів та здійснення за її результатами заходів прокурорського реагування.

Про результати перевірки просимо повідомити у встановлений законом термін на адресу: (вкажіть поштову адресу, на яку ви бажаєте отримати відповідь).
(ПІБ, особистий підпис, дата)
________________________________________
Пропонуємо надсилати звернення рекомендованими листами на обидві вказані адреси.
 
« Пред.   След. »