Главная Новости организации Об организации Аудиоподкаст Видео Контакты
Главная arrow Бердянский исполком arrow Организация родительского дня в учреждениях исполнения наказаний

Организация родительского дня в учреждениях исполнения наказаний

| Печать |
Автор Administrator   
11.03.2011 г.
10.01.2011 года в адрес государственной пенитенциарной службы Украины нами было направлено обращение, относительно организации "Родительского дня" в учреждениях исполнения наказаний.

Голові Державної пенітенціарної служби України

 

Лісіцкову О.В.

  

Шановний Олександр Володимировичу!

 

              24 вересня 2010 року нашою організацією в рамках реалізації проекту «Єдиний простір спостережних комісій Україні» (www.sposterejni.ru), який був підтриманий багатьма громадськими організаціями України, які працюють у напрямку контролю і взаємодії з пенітенціарною службою, була відвідана Диканівська виправна колонія №12 у м. Харькові. Керівництво колонії впродовж 10 років надає можливість батькам засуджених відвідувати колонію в так званий «Батьківський День». Цього дня батьки можуть своїми очима поглянути де працюють, відпочивають та приймають їжу їх діти, одним словом побачити  всі умови відбування покарання.

              З метою підтримки та реалізації концепції Державної програми розвитку Державної кримінально-виконавчої служби України на період до 2015 року і створеного нашою організацією проекту «Єдиний простір спостережних комісій Україні», для досягнення результату  в плані ефективності відкритості діяльності Державної пенітенціарної служби України і підвищення її іміджу серед населення України, пропонуємо Вам розглянути дане звернення і впровадити в практику вищезгаданий захід щодо всіх виправних установ України.

            Цей крок буде відображенням стратегічного курсу державної політики у напрямку соціальної переорієнтації процесу виконання кримінальних покарань з урахуванням міжнародних стандартів, законності, гуманізму, демократизму та справедливості, а також сучасної світової пенітенціарної доктрини.18.02.2011 года был получен ответ, в котором говорится, что "Родительский день" и "День открытых дверей" уже проводится в учреждениях исполнения наказаний.Ответ от 18.02.2011 государственной пенитенциарной службы УкраиныПрактика, о которой указано в письме возможно и существует, только об этом мало кто знает. С целью уточнения где и когда конкретно проводятся такие мироприятия, нами было отправлено письмо с следующим содержанием:

Вих.№21 від 11.03.2001р.

Голові Державної пенітенціарної служби України

Лісіцкову О.В.

Шановний Олександр Володимировичу !


         Згідно Вашого листа Вих. № 5/1-1109/сд від 18.02.2011р. в  Державній пенітенціарній службі України існує практика проведення дня «відкритих дверей» або «батьківського дня» з метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності Державної пенітенціарної служби України, ознайомлення громадськості, родичів засуджених, з умовами відбування покарання. Також у листі було зазначено, що до цього питання буде привернута увага керівництва територіальних органів управління та установ виконання покарань.

 

         Згідно ст.9 Закону України «Про інформацію», та відповідно до п.4 Положення про Державний департамент України з питань виконання покарань затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України  від 10 червня 2009р. № 587, просимо повідомити :

 

1. У яких установах виконання покарань України і коли проводились вищевказані заходи у 2010 році?

1.Чи заплановано ДПСУ чи обласними управліннями або установами виконання покарань проведення цих заходів на 2011 рік?

2.Якщо заплановано, то в яких установах виконання покарань України і коли (графік, «день відкритих дверей» чи «батьківський день»)?

 

Додаток : копія листа від 18.02.2011р. вих. № 5/1-1109/сд  на 1 арк.
Получение ответа:

Не может Куприенко Евгений Евгеньевич, готовивший этот ответ, обойтись без иронии. Не хотят, чтобы общественные организации интересовались теми заданиями, результатами деятельности, которые возложены на государственную пенитенциарную службу Украины.