Главная Новости организации Об организации Аудиоподкаст Видео Контакты
Главная arrow Новости организации arrow Більше можливостей впливати на дотримання прав засуджених

Більше можливостей впливати на дотримання прав засуджених

| Печать |
Автор Administrator   
16.02.2011 г.
Спостережні комісії мають набагато більше можливостей впливати на дотримання прав засуджених під час відбування покарання, чим громадські організації. Але громадськість, набагато більше може зробити для звільненої особи після повернення з місць позбавлення волі. Тож є необхідність об'єднавшись, надати цьому контингенту можливість стати добропорядними членами суспільства.

Як що Ви представляєте якусь громадську організацію чи фонд, та бажаєте здійснювати діяльність у цьому напрямку, бути членом спостережної комісії - дуже важливо.

Проект "Єдиний простір спостережних комісій України" буде всіляко підтримувати діяльність комісій, але як що у цій комісії не знайдеться людини, якої вся ця робота дійсно потрібно - всі зусилля марні. Теж і потрібно, щоб у спостережної комісіях були громадяни, яким небайдуже доля засуджених та осіб, які звільняються після відбуття покарання.
Що ми конкретно пропонуємо?

1. Зв'язатися з нами, щоб обговорити деталі співпраці.
2. Отримати рекомендації стосовно послідовних дій у роботі з виправними установами, спостережними комісіями, іншими громадськими організаціями.
3. Поширити діяльність, стосовно соціальної адаптації осіб, які повертаються з місць позбавлення волі до вашого регіону, та стосовно захисту прав засуджених, які перебувають у виправних установах вашого регіону.

Сайт проекту "Єдиний простір спостережних комісій України"
 
« Пред.   След. »