Главная Новости организации Об организации Аудиоподкаст Видео
Главная arrow Департамент Украины
Департамент Украины

Организация родительского дня в учреждениях исполнения наказаний

| Печать |
Автор Administrator   
11.03.2011 г.
10.01.2011 года в адрес государственной пенитенциарной службы Украины нами было направлено обращение, относительно организации "Родительского дня" в учреждениях исполнения наказаний.

Голові Державної пенітенціарної служби України

 

Лісіцкову О.В.

  

Шановний Олександр Володимировичу!

 

              24 вересня 2010 року нашою організацією в рамках реалізації проекту «Єдиний простір спостережних комісій Україні» (www.sposterejni.ru), який був підтриманий багатьма громадськими організаціями України, які працюють у напрямку контролю і взаємодії з пенітенціарною службою, була відвідана Диканівська виправна колонія №12 у м. Харькові. Керівництво колонії впродовж 10 років надає можливість батькам засуджених відвідувати колонію в так званий «Батьківський День». Цього дня батьки можуть своїми очима поглянути де працюють, відпочивають та приймають їжу їх діти, одним словом побачити  всі умови відбування покарання.

              З метою підтримки та реалізації концепції Державної програми розвитку Державної кримінально-виконавчої служби України на період до 2015 року і створеного нашою організацією проекту «Єдиний простір спостережних комісій Україні», для досягнення результату  в плані ефективності відкритості діяльності Державної пенітенціарної служби України і підвищення її іміджу серед населення України, пропонуємо Вам розглянути дане звернення і впровадити в практику вищезгаданий захід щодо всіх виправних установ України.

            Цей крок буде відображенням стратегічного курсу державної політики у напрямку соціальної переорієнтації процесу виконання кримінальних покарань з урахуванням міжнародних стандартів, законності, гуманізму, демократизму та справедливості, а також сучасної світової пенітенціарної доктрини.18.02.2011 года был получен ответ, в котором говорится, что "Родительский день" и "День открытых дверей" уже проводится в учреждениях исполнения наказаний.