Главная Новости организации Об организации Аудиоподкаст Видео Контакты
Dukascopy Bank SA
Главная arrow Новости
Новости

Зміни до КПК України щодо ознайомлення із матеріалами кримінальної справи

| Печать |
Автор Administrator   
08.07.2011 г.
08.04.2011року Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо ознайомлення обвинуваченого і захисника із матеріалами кримінальної справи". Законом, частину шосту статті 218 Кримінально-процесуального кодексу України викладено в такій редакції:"Обвинуваченого і його захисника не можна обмежувати в часі, потрібному їм, щоб ознайомитися з усіма матеріалами справи в розумні строки ".
Законом також доповнено статтю 218 частиною сьомою такого змісту:"У разі зволікання ознайомлення з матеріалами справи обвинуваченим чи його захисником слідчий за погодженням із прокурором або прокурор вносять до суду за місцем провадження слідства подання, яке суддя розглядає і своєю постановою може визначити строк, протягом якого обвинувачений і його захисник повинні ознайомитися з матеріалами справи і заявити клопотання.

 

Нові правила оформлення заповітів

| Печать |
Автор Administrator   
08.07.2011 г.
З квітня 2011 року нотаріуси або посадові особи, які вчиняють нотаріальні дії, повинні не тільки посвідчувати заповіти, а й забезпечувати державну реєстрацію заповітів в Спадковому реєстрі. Це передбачено змінами в Цивільному кодексі й законі "Про нотаріат", які Україна внесла після ратифікації в 2010 році міжнародної Конвенції про впровадження системи реєстрації заповітів". Саме обов'язкова реєстрація - головна відмінність в оформленні заповітів. При цьому, реєструвати доведеться і будь-які зміни в заповіт. Або взагалі відмова від нього. Важлива особливість: зміни торкнуться лише тих заповітів, які будуть оформлятися після вступу нових правил в законну силу. Тим не менш, необхідно перевірити наявність реєстрації власного заповіту (якщо воно вже складено) в єдиному Спадковому реєстрі. І якщо його там немає, то обов'язково внести.
 

В Украине отменят госакты на землю

| Печать |
Автор Administrator   
08.07.2011 г.

Рада приняла закон о земельном кадастре.

Верховная Рада Украины приняла во втором чтении и в целом закон "О Государственном земельном кадастре", который предусматривает отмену с 2013 года государственных актов на право собственности на земельные участки.

За такое решение проголосовали 260 народных депутатов, пишет Сегодня.

Как сообщил в ходе представления документа один из его авторов, член депутатской фракции блока "НУ-НС" Роман Ткач, ко второму чтению законопроекта поступило 234 поправки, из которых 59 отклонены.

В этом законе устанавливаются правовые, экономические и организационные основы деятельности в сфере Государственного земкадастра.

 

Яма на дороге ценой в 25000 грн

| Печать |
Автор Administrator   
02.06.2011 г.
В большинстве случаев граждане даже и не пытаются судиться с властью — мол, всё равно ничего не добьёшься. История бердянца Эдуарда Эриксона, машина которого получила серьёзные повреждения, попав в яму на дороге, — исключение из правил: он отстаивал свои права, в судебном порядке требуя возмещения ущерба. Суд он выиграл…

Осенью 2009 года бердянец Эдуард Эриксон серьёзно повредил свою «Шкоду», въехав вечером в дорожную яму на перекрёстке улиц Фурманова и Подгорной. Выбоина была размером 40 на 20 сантиметров, глубиной — 10?–?12 сантиметров. Я не заметил её, потому что справа от себя увидел свет фар. Начал притормаживать. Моё внимание было приковано к этому свету: на перекрёстке не было дорожного знака «главная дорога», и было непонятно, кто кому должен уступить, — рассказывает Эдуард Викторович. — Въехал я в яму на лёгком торможении и почувствовал очень сильный удар. Если бы скорость была больше, может быть, повреждения были менее серьёзными…
 

Луганські злочинці у формі (ВИДЕО). Кампанія звернень до органів прокуратури та МВС

| Печать |
Автор Administrator   
01.06.2011 г.
Правозахисний центр «Поступ» закликає всіх небайдужих громадян та громадські організації долучитися до кампанії звернень до органів прокуратури та Міністерства внутрішніх справ з вимогою негайно розслідувати факти перевищення службових повноважень працівниками міліції під час затримання Юрія Косарева та Сергія Ігнатова 22 травня 2011 року у селищі Волнухіно, Лутугінського району Луганської області.

Докладніше про брутальні обставини затримання (у законності якого є всі підстави сумніватися) читайте у матеріалі інтернет-сайту «Луганськ. Медіа стиль» за цим посиланням. Про розвиток подій та висування кримінального обвинувачення постраждалому від дій «правоохоронців» Юрію Косареву читайте за цим посиланням.

Пропонуємо вам підписати та відправити звернення до прокуратури Луганської області та до Міністерства внутрішніх справ за зразком наведеним нижче. Увага суспільства та ЗМІ, привернута до цієї справи може врятувати долю або навіть життя небайдужої людини, яка вимагала дотримання законності та захищала інтереси представників своєї громади.
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 19 - 27 из 66
Dukascopy Bank SA